به دینما خوش آمدید
دینما (دینـ+ـنما) نخستین مجله الکترونیکی در حوزه تخصصی دین و رسانه است که توسط تَشکّل فرهنگی پژوهشی دین و رسانه طراحی شده و اداره می‌شود.

استقبال کاربران تلوبیون از مستند غیررسمی۴

چهارمین قسمت مستند غیررسمی، دیدار طنزپردازان با رهبر انقلاب، در ۲۴ ساعت نخست انتشار در تلوبیون به آمار ۲ میلیون دقیقه تماشا رسید.

به گزارش مجله الکترونیکی دینما، مستند «غیر رسمی» در جدیدترین قسمت خود به بیان روایتی از سخنان، حواشی و دغدغه‌های حاضران در دیدار جمعی از طنزپردازان کشور با رهبر معظم انقلاب می‌پردازد که در تیر ماه سال ۱۳۹۸ برگزار شده است. این مستند، ظهر روز پنجشنبه سوم فروردین ۱۴۰۱ در سایت تلوبیون منتشر شد.

چهارمین قسمت از مستند «غیررسمی» در ۲۴ ساعت نخست انتشار در تلوبیون، به آمار بیش از ۲ میلیون دقیقه تماشا رسید. در این مدت، به طور میانگین بیش از هزار کاربر در حال تماشای آنلاین غیررسمی۴ بوده‌اند. کاربران تلوبیون می‌توانند این مستند را با اینترنت رایگان از سایت یا اپلیکیشن تلوبیون مشاهده کنند.

پیش از این سه قسمت از این مجموعه مستند با موضوع روایتی از دیدارهای پنجشنبه‌ای، دیدار راویان دفاع مقدس و دیدار نخبگان علمی و فناوری با رهبر معظم انقلاب پیش از این منتشر شده بود که امکان تماشای این سه قسمت نیز در تلوبیون فراهم شده است.

منبع:فارس

مجله الکترونیکی دینما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.