به دینما خوش آمدید
دینما (دینـ+ـنما) نخستین مجله الکترونیکی در حوزه تخصصی دین و رسانه است که توسط تَشکّل فرهنگی پژوهشی دین و رسانه طراحی شده و اداره می‌شود.

انتقاد به اظهارات متناقض ستاد ملی کرونا درباره مراسم عرفه

حجت‌الاسلام رضا عزت زمانی با انتقاد به اظهارات متناقض ستاد ملی کرونا درباره عرفه گفت: متاسفانه باز هم شاهد سخنان متنافض از ستاد ملی کرونا در مورد مراسم دینی هستیم.

به گزارش مجله الکترونیکی دینما به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام رضا عزت زمانی معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با انتقاد به اظهارات متناقض ستاد ملی کرونا درباره عرفه گفت: متأسفانه باز هم شاهد حرف‌های متنافض از ستاد ملی کرونا هستیم، در حالی که وزیر کشور با صراحت اعلام کرده که دستورالعمل‌های بهداشتی سال گذشته امسال هم مبنای تصمیم گیری در مورد مراسم دینی است، باز هم شاهد این هستیم که دیگر مسئولان این ستاد، نظرات خود را یکباره تغییر می‌دهند و حرف‌هایی می‌زنند که مبنای کارشناسی ندارد.

حجت‌الاسلام عزت زمانی ادامه داد: سال گذشته هم مسئولان این ستاد، در شب اول محرم نظرات تازه‌ای دادند. امسال هم در روز عرفه در حالی که مجالس آماده برگزاری مجالس با رعایت پروتکل بودند، فرمانده ستاد کرونای تهران صبح امروز برگزاری هرگونه برنامه را رد کرده است. واقعاً این دوستان نمی‌دانند مقدمات برگزاری یک مراسم چند روز زمان لازم دارد؟ پیش‌بینی شرایط برای ستاد کرونا از قبل ممکن نبود که ناگهان یادشان می‌افتد قانون جدید ابلاغ کنند؟

وی در پایان تاکید کرد: هیأت‌های مذهبی سال گذشته نشان دادند که به دستورالعمل‌های بهداشتی و قوانین بیش از دیگران پایبند هستند.

مجله الکترونیکی دینما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.