به دینما خوش آمدید
دینما (دینـ+ـنما) نخستین مجله الکترونیکی در حوزه تخصصی دین و رسانه است که توسط تَشکّل فرهنگی پژوهشی دین و رسانه طراحی شده و اداره می‌شود.

جهاد تبیین در اندیشه ی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای

به گزارش مجله الکترونیکی دینما، کتاب «جهاد تبیین» با محوریت بیانات رهبر معظم انقلاب و همچنین اهمیت و بایسته‌های موضوع جهاد تبیین توسط حجت‌الاسلام سعید صلح میرزایی گردآوری شده و انتشارات انقلاب اسلامی آن را منتشر کرده است.
نسخه الکترونیکی کتاب «جهاد تبیین» در اندیشه‌ی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) توسط انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شده است.«جهاد تبیین» موضوعی است که ماه‌های اخیر در بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بارها مورد تأکید و اشاره قرار گرفته است و رهبر انقلاب اسلامی ابعاد مختلف آن را توصیف کرده‌اند. ایشان «جهاد تبیین» را یک فریضه‌ی قطعی و فوری می‌دانند و در این عرصه، هر کسی که می‌تواند باید اقدام کند و سکوت در برابر تحریفات جایز نیست.
از این جهت، انتشارات انقلاب اسلامی اواخر دی ماه امسال، اقدام به انتشار کتاب «جهاد تبیین» کرد که این کتاب، با استقبال گسترده‌ی مخاطبان مواجه شد. در حال حاضر، برای استفاده‌ی هر چه بیشتر مخاطبان از بیانات رهبر معظم انقلاب، نسخه الکترونیکی کتاب «جهاد تبیین» نیز در دسترس علاقمندان قرار گرفت.

منبع:انتشارات انقلاب اسلامی

مجله الکترونیکی دینما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.