به دینما خوش آمدید
دینما (دینـ+ـنما) نخستین مجله الکترونیکی در حوزه تخصصی دین و رسانه است که توسط تَشکّل فرهنگی پژوهشی دین و رسانه طراحی شده و اداره می‌شود.

دیدار نوروزی وزیر فرهنگ با محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت کشورمان دیدار کرد.

دیدار نوروزی وزیر فرهنگ با محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت׮ŸªT

به گزارش مجله الکترونیکی دینما، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی در ادامه دیدار‌های نوروزی خود با حضور در منزل محمد کاسبی هنرمند پیکسوت سینما و تلویزیون، سلامتی و طول عمر با عزت را از خداوند برای وی مسئلت کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام آمادگی این وزارتخانه برای هرگونه کمک و حمایت برای بهبودی کامل هنرمند پیشکسوت کشورمان، به مدیر عامل صندوق اعتباری هنر ماموریت داد تا در ادامه همراهی‌های قبلی برای درمان این هنرمند، همچنان تا سلامتی کامل ایشان تلاش کنند.
در ادامه این دیدار بازیگر سریال صاحبدلان با قدردانی از حضور وزیر فرهنگ، گزارشی از روند درمانی و وضع جسمانی خود ارائه کرد.
محمد کاسبی با اشاره به نحوه ورود خود به حوزه سینما، تئاتر و تلویزیون، گفت: با عشق و علاقه وافری وارد این عرصه شدم و همچنان علاقه‌مندم تا زمانی که جان در بدن دارم این حرفه را ادامه بدهم.
بازیگر سریال خوش نشین‌ها با اشاره به اهدای چفیه رهبر معظم انقلاب اسلامی و انگشتر نمادین شهید حاج قاسم سلیمانی در دوران بستری در بیمارستان، گفت: در زمان بستریم در بیمارستان این دو هدیه ارزشمند و گرانبها حالم را دگرگون کرد و پس از دریافت این دو هدیه معنوی روحیه مضاعفی گرفتم.
سیدمجید پوراحمد مدیر عامل صندوق اعتباری هنر نیز که وزیر فرهنگ را در این دیدار همراهی می‌کرد با اشاره به کمک‌های این وزارتخانه در روند درمانی محمد کاسبی گفت: ما بر اساس وظایف ذاتی، خود را خدمتگزار، حامی و همراه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه می‌دانیم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به پاس یادبود و هدیه نوروزی هدایایی به استاد محمد کاسبی اهدا کرد.
محمد کاسبی، فیلمنامه‌نویس، نمایشنامه‌نویس، کارگردان و بازیگر باسابقه عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون به دلیل عارضه حاد قلبی ۲۶ دی سال گذشته در بیمارستان عرفان سعادت‌آباد بستری شد.

منبع:صدا و سیما

مجله الکترونیکی دینما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.