به دینما خوش آمدید
دینما (دینـ+ـنما) نخستین مجله الکترونیکی در حوزه تخصصی دین و رسانه است که توسط تَشکّل فرهنگی پژوهشی دین و رسانه طراحی شده و اداره می‌شود.

عذرخواهی تلوبیون بابت تاخیر در اجرای طرح عیدانه‌ی اینترنت رایگان

تلوبیون بابت تاخیر در اجرای طرح عیدانه‌ی اینترنت رایگان از هموطنان غذرخواهی کرد.

به گزارش مجله الکترونیکی دینما، روابط عمومی تلوبیون اعلام کرد موضوع رایگان بودن اینترنت برای کابران این تلویزیون اینترنتی از ۲۶ اسفند سال گذشته به تمام دارندگان پروانه‌ اپراتوری اینترنت ثابت و همراه اعلام شده بود، اما به دلیل فرصت کم و آماده نبودن شبکه اینترنت کشور برای افزایش ناگهانی حجم مصرف روی بستر تلوبیون‌، این طرح با تاخیر آغاز شد.

در بیانیه رسمی تلوبیون، به دریافت فراوان پیام از کاربران مبنی بر کم شدن از حجم بسته اینترنت هنگام استفاده از سایت یا اپلیکیشن این شبکه تلویزیونی اشاره و عذرخواهی شده است.

لازم به ذکر است در صورت استفاده از تلوبیون با وی‌پی‌ان (فیلترشکن) و یا استفاده در خارج از کشور، نه تنها اینترنت تلوبیون رایگان نمی‌شود، بلکه به صورت تمام‌بها محاسبه خواهد شد. کاربران لازم است برای استفاده از این عیدانه، حتما با آی‌پی ایران و از طریق یکی از اپراتورهای رسمی اینترنت ثابت و همراه کشور وارد تلوبیون شوند.

تلوبیون همچنین از کابرانی که هنوز طرح عیدانه اینترنت رایگان روی آی‌پی‌شان فعال نشده است خواست تا موضوع را از طریق پشتیبانی(پیامگیر صوتی و ایمیل که در سایت و اپلیکیشن معرفی شده است) و یا شبکه‌های اجتماعی به اطلاع برسانند تا پیگیری‌ها برای فعالسازی کامل طرح انجام شود.

علاقمندان می توانند برای استفاده از برنامه های تلوبیون به پایگاه اینترنتی www.telewebion.com مراجعه و یا نرم افزار آن را از شبکه های مجاز داخلی نظیر بازار، مایکت یا سیب بارگزاری کنند.

منبع:صدا و سیما

مجله الکترونیکی دینما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.