به دینما خوش آمدید
دینما (دینـ+ـنما) نخستین مجله الکترونیکی در حوزه تخصصی دین و رسانه است که توسط تَشکّل فرهنگی پژوهشی دین و رسانه طراحی شده و اداره می‌شود.

پخش ویژه‌برنامه‌های انتخاباتی پرس‌تی‌وی از ۲۲ خرداد

تهیه کننده برنامه «ایران امروز» شبکه پرس تی وی از اختصاص ۶ قسمت ویژه از این ‌برنامه به انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ خبر داد.

ساتراپ شجاعی تهیه کننده «ایران امروز» در پرس تی وی با اشاره به ویژه برنامه‌ای برای انتخابات به مجله دینما گفت: در هفته منتهی به برگزاری رأی گیری مردمی برای انتخاب رئیس جمهور جدید، ۶ ویژه‌برنامه با محوریت و درباره سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران تهیه و پخش می‌شود.

وی ادامه داد: این ۶ ویژه‌برنامه در قالب برنامه «ایران امروز» ساخته می‌شود و اجرای آنها بر عهده لیلا فرامرزی است. همچنین در هر قسمت مهمانان و کارشناسانی از جناح‌ها و احزاب سیاسی مختلف فعال در ایران در برنامه حضور خواهند داشت.

شجاعی درباره موضوعات مطرح در این اپیزودهای انتخاباتی توضیح داد: اولین قسمت به معرفی احزاب اصلاح‌طلب و رویکردهای سیاسی، اقتصادی و فرهنگی‌شان اختصاص دارد. در دومین قسمت نیز احزاب اصولگرا و رویکردهای سیاسی، اقتصادی و فرهنگی‌شان به مخاطبان معرفی می‌شوند.

تهیه کننده برنامه «ایران امروز» افزود: قسمت سوم و چهارم ویژه‌برنامه انتخاباتی پرس تی وی چالش‌ها و فرصت‌های رئیس‌جمهور آینده ایران را در حوزه‌های اقتصادی و سیاست خارجی مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد.

شجاعی اظهار کرد: در ۲ قسمت پایانی هم به موضوعات کارکردهای شوراهای شهر و روستا و اهمیت این شوراها و شیوه انتخابات در ایران پرداخته می‌شود.

به گفته وی، تاریخ پخش این اپیزودها از شنبه ۲۲ خرداد تا پنجشنبه ۲۷ خرداد خواهد بود که در کنار دیگر برنامه‌های شبکه پرس تی وی در این روزها، نمود دیگری از مشارکت مردم ایران در انتخاب سرنوشت خود را به مردم جهان معرفی می‌کند.

منبع: مهر

مجله الکترونیکی دینما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.