به دینما خوش آمدید
دینما (دینـ+ـنما) نخستین مجله الکترونیکی در حوزه تخصصی دین و رسانه است که توسط تَشکّل فرهنگی پژوهشی دین و رسانه طراحی شده و اداره می‌شود.

۳۰۰ ناشر متقاضی حضور در اولین نمایشگاه مجازی قرآن + شرایط ثبت نام

با گذشت تنها دو روز از آغاز ثبت نام ناشران کتب دینی و قرآنی برای حضور در نمایشگاه مجازی قرآن کریم ۳۰۰ ناشر درخواست خود برای حضور در این نمایشگاه را ارسال کرده‌اند.

به گزارش دینما و به نقل از ستاد خبری اولین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، ثبت نام برای حضور ناشران کتب دینی و قرآنی و مؤسسات و مراکز قرآنی و دینی از روز ۲۳ فروردین‌ماه آغاز شده است و تا ۲۷ این ماه ادامه دارد.

بر همین اساس تا پایان روز دوم از مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام ناشران و مؤسسات و مراکز قرآنی، ۳۰۰ ناشر و ۳۰ مؤسسه قرآنی در نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم ثبت نام کرده‌اند.

استان تهران با ۱۲۱ ناشر و قم با ۷۱ ناشر بیشترین سهم را در این آمار به خود اختصاص داده‌اند. با توجه به مهلت باقیمانده پیش‌بینی می‌شود این رقم بسیار بیشتر شود.

شرایط ثبت نام در این نمایشگاه مجازی به شرح زیر است:

الف- شرایط و ضوابط ثبت نام «ویژه ناشران کتب دینی و قرآنی»

۱- این نمایشگاه منحصراً برای عرضه و فروش کتاب کاغذی و چاپی است.

۲- ملاک ثبت نام و عرضه کتاب در این نمایشگاه، داشتن عناوین کتاب چاپ شده از آغاز سال ۱۳۹۲ تا اسفند ۱۳۹۹ است.

۳- در نمایشگاه مجازی قرآن کریم، ناشران صرفاً مجاز به ارائه کتب با موضوعات دین – اسلام (رده بندی دیویی ۲۹۷) و دفاع مقدس هستند.

۴- ناشران موظف به فروش کتاب با ۲۰ درصد تخفیف هستند.

۵- داشتن پروانه نشر یا جواز کسب از اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران و شهرستان‌ها (پروانه نشر یا جواز کسب باید تا پایان خرداد ماه سال جاری معتبر باشد).

۶- مطالعه شیوه‌نامه حضور ناشران کتب دینی و دفاع مقدس

۷- ثبت‌نام در بخش فروشگاهی نمایشگاه مجازی قرآن کریم به نشانی اینترنتی www.register.tibf.ir

ب – شرایط و ضوابط ثبت نام «ویژه مؤسسات و مراکز قرآنی و دینی»

۱- امکان ارائه خدمات ممتاز و ارزنده در عرصه‌های آموزش مجازی قرآن کریم، مشاوره دینی، تولید و انتشار محتواهای قرآنی در قالب نرم افزار، سایت، پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی و … از سوی مؤسسه متقاضی در بستر فضای مجازی فراهم باشد.

تذکر مهم: در این بخش از نمایشگاه، صرفاً معرفی خدمات و محصولات دینی و قرآنی انجام می‌شود و مخاطبان می‌توانند با مراجعه به سایت مؤسسه و یا مرکز مورد نظر، نسبت به دریافت محصول و یا خدمات اقدام کنند.

۲- داشتن مجوز فعالیت معتبر از دستگاه، سازمان و یا نهاد ذی‌صلاح

۳- تکمیل فرم ثبت‌نام برای شرکت در نمایشگاه مجازی قرآن کریم «جهت مشاهده فرم ثبت نام، به سایت معاونت قرآن و عترت به آدرس www.qia.farhang.gov.ir مراجعه نمائید».

۴- اولویت پذیرش در نمایشگاه، ویژه مؤسسات و مراکزی است که خدمات آنها، رایگان یا با تخفیف ویژه ارائه شود.

متقاضیان می‌توانند در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره ۹۱۰۰۹۸۹۸-۰۲۱ از ساعت ۹ تا ۱۶ تماس حاصل کنند.

منبع:ایمنا

مجله الکترونیکی دینما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.